Etkinlikler Haberler

Nisan Ayı Etkinlik Takvimi Yayında!

0
LütfengirişveyaKayıt Olyapmak için

Nisan Ayı Etkinlik Takvimi yayında! Sakarya 2023 Nisan kültür sanat etkinlikleri takvimimize eklendi! Takvime hemen gitmek için aşağıdaki butona tıklayın.

Etkinlik Takviminde Neler Var

Bu ay da birbirinden güzel etkinlikler sizlerle. Ramazan ayı sebebiyle Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği gölge oyunu, mehteran ve ilahi dinletileri sizlerle. Bununla beraber ilimizin güzide tiyatro gruplarının tüm etkinlikleri de Nisan ayı takvimimizde yerini aldı. Mat Sahne, Uray Sanat ve Tiyatro Suretler etkinlikleri takvimimizde kendine yer buluyor.

Bu ay Mat Sahne 2. gösterimini yapacak olan ve çok beğenilen Nikola Tesla Tiyatrosu ile sizlerle. Nikola Tesla’nın hayatını anlatan biyografik eser gerek senaryosu gerekse dekoru ve oyunculuğu ile izleyenlerden tam not aldı. (12 Nisan’da sahnelenecek oyuna biletler için whatsapp hattımızla iletişim kurabilirsiniz.)

Bunun dışında tam not almış diğer klasikleri Dönme Dolap ve Sonsuzluğun Tedirginliği de bu ayki takvimde yer alıyor. Etkinlikler geçen ayki gibi Sakarya Bil Kolejinde!

Uray Sanat yeni tiyatro sahnesinde etkinliklerine tam gaz devam ediyor. Bu ay Karagöz Hacivat, Stand Up gösterisi ve Dullar oyunu ile sizlerle olacak. Kocalarından ayrılmış 5 Dulun hayatındaki mücadeleleri anlatan Dullar tiyatrosu ücretsiz. Bileti için Uray Sanat instagram hesabı ile iletişime geçebilirsiniz. Stand Up ve Karagöz gösterileri ücretli ve biletli. Biletler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Nilgün Belgün Sakarya’da

Nilgün Belgün Sakarya’da! Sakarya’da tiyatro organizasyonları düzenleyen Ned Yapım ve Sakarya Tiyatro 15 Nisan’da Nilgün Belgün’ü Sakarya’ya getiriyor. Aşk ve Komedi isimli müzikli danslı gösterisini yapacak ünlü oyuncuyu görmek isteyenler şimdiden biletlerini temin ediyor.

Ned Yapım, 27’sinde Güldür Güldür oyuncuları Rüştü Onur Atilla ve Doğan Aydoğan ile Abur Cubur Talk Show ile sizlerle olacak. 29’unda ise Ersin Korkut, Hakan Bulut, Eray Yasin Işık ve Ahmet Burak Bacınoğlu’nun oynadığı İyi Kötü Çirkin oyunu sizlerle olacak. Bu etkinliklerin biletlerine de indirimli bir şekilde Kültür Sakarya üzerinden sahip olabileceksiniz.

Kültür Sakarya olarak Sakarya’da kültür sanatı daha bilinir yapmak ve geliştirmek için tüm çalışmalarımızla devam ediyoruz. Yoğun ilginiz için teşekkür ederiz.

Şahit

Reactions

0
0
0
0
0
1
Bu gönderi için zaten tepki verdin.

Tepkiler

1

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir