Haberler Kültür Üniversite Haberleri

Üniversitelilerden Ferizli’ye Büyük Kitap Yardımı

0
LütfengirişveyaKayıt Olyapmak için

Üniversitelilerden Ferizli’ye Büyük Kitap Yardımı

Sakarya Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Öğrenci Topluluğu geleneksel “Her Kitap Bir Umut, Her Umutsa Bir Çocuktur” sloganıyla başlattığı okullara kitap yardımı kampanyasında bu yıl Ferizli’deydi.

Ferizli Belediyesinin tahsil ettiği otobüse yükledikleri binden fazla kitaplarıyla yolan çıkan üniversiteliler, dopdolu enerjileriyle Ferizli Gölkent İlkokuluna geldiler. Öğretmenler ile sohbet edip derslere girdiler. Kitaplarına ve hediyelerine kavuşan miniklerin heyecanını oyunlar oynayıp dans ederek birlikte paylaştılar.

Akabinde Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu’nun katılımıyla öğretmenlerimizin beklentileri, öğrencilerimizin sevinçleri konuşuldu. Mutluluğumuzu paylaşan Belediye Başkanımız, öğrencilerle oyunlar oynayıp sohbet etmeyi eksik etmedi. Hüzünlü vedaların ardından topluluk öğrencileri Belediye Başkanımızın düzenlediği yemeğe katıldılar.

Sakarya Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Öğrenci Topluluğu’na bu güzel etkinliklerinden dolayı tebrik ederiz. Nice güzel sosyal sorumluluk faaliyetlerine…

OKM'de Alkışlar Hiç Susmadı!
Meçhul

Reactions

0
3
0
0
0
0
Bu gönderi için zaten tepki verdin.

Tepkiler

3

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir