Etkinlikler Haberler Kültür

Sakarya Adapazarı Belediyesi 2022 Kasım Kültür Sanat Takvimi Açıklandı!

0
LütfengirişveyaKayıt Olyapmak için

Sakarya ve Adapazarı Belediyesi 2022 Kasım Kültür Sanat Takvimi Açıklandı!

Sakarya Adapazarı Belediyesi 2022 Kasım Kültür Sanat Takvimi Açıklandı! Bu kasım ayında birbirinden güzel film, tiyatro, konser ve konferanslar sizlerle olacak.

Sakarya’daki her organizasyon ve etkinliğin şartları farklı olduğu ve takip etmek zor olduğu için bizler de bir etkinlik takvimi oluşturduk. Böylelikle tek tek “Bugün ne vardı?” ve “Katılım şartları nelerdi?” sorusundan sizi kurtarmak istiyoruz. Sakarya ve Adapazarı Belediyesi etkinliklerini, ilimizdeki bazı özel işletmelerin ve Sakarya Üniversitesindeki toplulukların etkinliklerini burada bulabilirsiniz.

Etkinliklere – eğer online biletliyse – sizi doğrudan bilet almaya yönlendirecek web site bağlantılarını ekledik. Böylelikle internette daha fazla vakit kaybetmeden belediyenin e-bilet sistemi veya özel işletmelerin Biletix vb. yerlerdeki bilet satışına yönlenebileceksiniz.

Ayriyeten etkinlik takvimindeki etkinliklere tıkladığınızda, etkinliğin yapılacağı yer hakkında bilgi sahibi olmanız için Google haritalar bağlantıları ekledik. Ve bu etkinlikleri sosyal medyanızda bi’ tıkla paylaşabileceksiniz. Ve de etkinlikleri gene bi’ tıkla kendi Google takviminize ekleyebileceksiniz. Etkinlik takvimine gitmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Sakarya Etkinlik Takvimi

Sakarya’daki Halk eğitim, belediye ve özel sektör kurslarının yer alacağı bir takvim üzerinde de çalışıyoruz. Sadece çocuk etkinlik ve kurslarının yer alacağı bir takvim de yakında sizlerle olacak.

Bir özel işletme sahibi olarak etkinliklerinizin takvimlerimizde yer almasını istiyorsanız bizimle iletişime geçin! E-posta

Daha güzel etkinliklerin olduğu kültür dolu bir Sakarya’ya !

Tüm etkinlikleri görebileceğiniz Etkinlik Takvimi.

En son içerikler için Ana Sayfamız
Kendime
Ressam Aydın Yılmaz, 13. Kişisel Sergisini Cumhuriyet Bayramına Özel Halka Açtı!

Reactions

0
0
0
0
0
0
Bu gönderi için zaten tepki verdin.

Tepkiler

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir